جمعه 28 شهريور 1393 - 23 ذي القعدة 1435 - 19 سپتامبر 2014

صفحه اول|منابع خبري|گزارش هفتگی|تشکيلات شورا|ائمه جمعه|ارتباط با ما |رهنمود رهبر|کتابخانه|پست الکترونیک

خبر در باره مدير ستادهاي نمازجمعه

عنوان خبر
مصلاها بايد نگين معرفتي شهرها باشند
بازديد مديريت محترم ستادهاي نماز جمعه شوراي سياست گذاري ائمه جمعه کشور از تعدادي از ستادهاي نماز جمعه مازندران
610 ستاد نماز جمعه در سطح كشور فعال هستند
گزارش فعاليت هاي نماز جمعه بايد به شوراي سياست گذاري امامان جمعه ارائه شود
آيين‌نامه جديد ستادهاي نماز جمعه كشور ابلاغ شد
100 شهر متقاضي برپايي نماز جمعه است
نماز جمعه در 610 شهر كشور برقرار است
اقامه نماز جمعه در بيش از 600 شهر کشور
80 درصد نرم‌افزار ستاد نماز جمعه در كشور راه‌اندازي شده است
کار احداث مصلاي قاين راکد است
ديدار مسئول ستادهاي نماز جمعه كشور با امام جمعه و اعضاي ستاد نماز جمعه خضري
بايد آموزش را در ستادهاي نماز جمعه نهادينه كنيم
ستادهاي نماز جمعه متحول مي شود
مسئول ستادهاي نماز جمعه کشور در رودان
مسئول ستاد هاي نماز جمعه کشور از مصلي ميبد بازديد كرد
مورخ 28/08/1389 - عنوان خبر : آيين‌نامه جديد ستادهاي نماز جمعه كشور ابلاغ شد
نسخه چاپی تهیه نسخه چاپی           تعداد بازدید : 266حجت‌الاسلام محمود سياح امروز در حاشيه سفر به رامسر در گفت‌وگوي اختصاصي با خبرنگار فارس از تدوين و ابلاغ آيين‌نامه ستادهاي نماز جمعه كشور خبر داد و گفت: آيين‌نامه ستادهاي نماز جمعه كشور تدوين و ابلاغ شد كه در اين آيين‌نامه براي هريك از معاونت‌هاي ستاد نماز جمعه شرح وظايف خاصي تعيين شده است.

وي افزود: يكي از دغدغه‌هاي مهم مقام معظم رهبري كه در اجلاس اخير نيز مطرح شد جذب جوانان در ستادهاي نماز جمعه است كه بدين دليل شاخه‌اي در مجموعه معاونت‌هاي ستاد نمازجمعه تحت عنوان امور جوانان طراحي و شكل گرفته است.

سياح تصريح كرد: جوانان مي‌توانند با برنامه‌هاي مختلف فرهنگي، اجتماعي، مسابقات، وبلاگ‌نويسي و گفتمان‌هاي ديني در آن فعاليت كنند و در نهايت در نماز جمعه شركت فعال داشته باشند.

وي در ادامه گفت‌وگوي خود هدف از سفر به رامسر را بازديد و بررسي فعاليت‌هاي در حال انجام ستاد دانست و گفت: در اين سركشي‌ها علاوه بر اينكه از نزديك بدنه ستاد و چگونگي شكل‌گيري آن را شاهديم بلكه انتقادات و پيشنهادات اعضاي درگير در اين ستادها كه به صورت افتخاري خدمت مي‌كنند را جمع‌آوري كرده و براي رشد اين نهاد مقدس از آن استفاده مي‌كنيم تا بتوانيم نواقص را برطرف كنيم.

سياح در ادامه ستاد نماز جمعه شهرستان رامسر را يكي از ستادهاي بسيار خوب در كشور دانست و گفت: يكي از بارزترين ويژگي اين ستاد بحث جوان‌گرايي است كه در راستاي رفع دغدغه‌هاي مقام معظم رهبري است.

وي افزود: هر جايي كه جوانان حضور داشته باشند نشاط و شادابي وجود دارد كه اين خود شادابي و زنده بودن مراسم‌ها و مناسبت‌ها را در بر دارد.

اين مسئول از ديگر ويژگي‌هاي اين ستاد را راه‌اندازي گفتمان‌هاي ديني دانست و گفت: بحث گفتمان‌هاي ديني كه اخيرا در اين ستاد راه‌اندازي شده است كار بسيار خوبي است كه يك كانون ديني بوده و بحث‌هاي مختلف ديني در آن مطرح مي‌شود.

سياح در پايان گفت: ما دركشور 120 آدينه مهد داريم كه يكي از آنها در شهرستان رامسر است و اين باز هم از ويژگي‌هاي بسيار خوب و بارز اين ستاد است.

 

 

نظرات کاربران :

اي ميل :
نام :
نظر شما :
 
   
 
   تعداد بازدید : 16813615    ImamatJome.com © 2008